5729364907_6839926_o2Ahoj pozdravuje vás tygřík


Maš čistou obrazovku?Přesveč se tu

Vodní aniimace na obednaní Zde

Hodnocení blogu tu

Říjen 2010

Další animky :)

23. října 2010 v 12:40
miley_cyrus_dot_com_animation_by_mileycyruslover_1-0018miley_cyrus_dot_com_animation_by_mileycyruslover_1-0019Animation17-1hannah4
¨kopirujte z mym zdrojem!!!

Robert Pattinson & Kristen Stewart chystají svatbu!

23. října 2010 v 12:07
STARS: Robert Pattinson & Kristen Stewart chystají svatbu! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Ačkoli se dlouho zdráhali vůbec přiznat, že spolu randí, teď plánují svatbu!
A to opravdu brzy! Obřad má totiž proběhnout už v prosinci a má být velmi netradiční! "Kristen má ráda tmu, takže chce, aby je oddali voodoo kněží v New Orleans," prozradil zdroj z blízkého okolí Twilight stars.

Robert (24) i Kristen (21) prožívají svůj vztah opravdu naplno. "Je vážně těžké být maximálně zamilovaný a nemoci svou lásku vidět, protože je zrovna stovky mil ode mne," přiznal nedávno filmový Edward.

"Nejhorší je, jak nás neustále propírají média," stěžoval si Rob a jeho známý dodává, že i to je jeden z důvodů, proč se pár rozhoupal ke svatbě: "Chtějí dát veřejnosti jasně najevo, že k sobě patří. Oni se opravdu velmi milují."

Nejenže až do obřadu chtějí Kristen a Robert udržet veškeré informace pod pokličkou, ale rozhodli se, že ani po něm nebudou svou lásku vystavovat na odiv. Nechtějí totiž nosit prstýnky!

"Místo nich si navzájem koupí speciální dárek, který jim bude toho druhého připomínat a hlavně si nechají na bok vytetovat malou kotvu. Jako symbol záchrany v jakékoliv bouři," prozradil tajný informátor na závěr.

Justin Bieber: "Máma si najala právníka!"

23. října 2010 v 11:58
STARS: Justin Bieber:
Zdroj: Profimedia.cz
Po nepříjemném incidentu s drzým teenagerem musí zpěvák řešit další problém. Tentokrát jde navíc o rodinu!
Vyřazená ze hry! Přesně tak se cítí Justinova máma Pattie Mallette a rozhodně nad tím nechce mávnout rukou!

Justin ale neustále na veřejnosti prohlašuje, že máma je nejdůležitějším člověkem v jeho životě, tak jak na to Pattie přišla? "Například o tom, že Justin chystá vlastní kolekci laků na nehty, se dozvěděla až z časopisu," tvrdí blízká přítelkyně Catherine.

"Pattie nejde o peníze. Za celé dva roky, co je Justin slavný, neutratila jediný dolar za sebe," tvrdí kamarádka a dodává: "Jen ji mrzí, že o aktivitách svého syna nemá informace. Justinovu autobiografii například ještě vůbec neviděla."

Pattie je z celé situace natolik vyvedená z míry, že se rozhodla najmout si právníka, který sepíše smlouvu, kde bude přesně ustanoveno, jaká rozhodnutí smí dělat Justin sám, jen se svým manažerem Scooterem Brownem a při kterých musí být i jeho matka.

Není to trochu moc? "Ne! Je mu teprve šestnáct a v showbyznysu je spousta lidí, kteří z něj jen chtějí vytřískat peníze a vůbec jim nejde o synův charakter. Bojím se o něj," vysvětlila Pattie na závěr.

Rihanna: šaty na svatbu už mám!

23. října 2010 v 11:57
STARS: Rihanna: šaty na svatbu už mám! - foto
Zdroj: Profimedia
Rihanna už má šaty na svatbu Katy Perry, a těší se, až bude konečně po svatbě!
To, že jsou Rihanna s Katy kámošky, není nic nového. Proflámovaly spolu už nejednu noc, a Rihanna byla hlavní organizátorkou večírku na počest Katiny rozlučky se svobodou, kterou si s ještě několika kámoškami holky střihly v Las Vegas.

Že nenechává nic náhodě potvrdila i tím, že má jasno, které šaty si chce na svatbu Katy Perry & Russell Brand obléknout. Očekávaná svatba se bude konat za pár týdnů v Indii.

"Samozřejmě budu mít na sobě šaty od Stelly McCartney a doplňky Topshop," prohlásila Rihanna. Katy prý o své svatbě mluví už tak často, že se vážně těší, až bude vdaná!

Rihanna (22) sice už nějaký čas randí s baseballovou hvězdou Los Angeles Dodgers Mattem Kempem, ale přiznala, že: "Slovo svatba jsem za posledních několik dnů slyšela snad 400x, takže se teď rozhodně do té vlastní vůbec nehrnu."

Kanye West chtěl spáchat sebevraždu!

23. října 2010 v 11:56
STARS: Kanye West chtěl spáchat sebevraždu! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Když v roce 2007 zemřela Dr. Donda West, raperova milovaná matka, Kanye prožíval temné období plné smutku a těžkých depresí. Teprve teď se o tom rozhodl promluvit!
Říká: "Uvažoval jsem dokonce o sebevraždě. Přišlo mi, že ten smutek, který je mne, nikdy nemůže přebolet."

Naštěstí mámě ale před jejím skonem slíbil, že nic takového neudělá. "Byl tu ten slib a také jsem si uvědomil, kolika lidem by můj odchod ještě přitížil. To mě nakoplo, abych to nevzdal!"

Po třech letech Kanye (33) říká, že bolavé časy jsou dávno pryč: "Na mámu vzpomínám každý den, ale už to tolik nebolí. Už nejsem smutný a myslím na hezké okamžiky, které jsme spolu prožili. Byla úžasná!"

A co Kanye vzkazuje fanouškům, kteří zrovna neprožívají nejšťastnější chvíle svého života? "Nevzdávej to a mysli na lidi, které máš kolem sebe a kteří tě mají rádi! Vážně, jim chceš ublížit?!"

Beyoncé čeká miminko!

23. října 2010 v 9:17
STARS: Beyoncé čeká miminko! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Je to tak! Manželka rapera Jay-Zho je těhotná. Nadšená z toho ale zrovna není...
Kamarádka Beyoncé říká: "Bee je v šoku. Miluje děti, ale rozhodně se necítí být připravená na to, aby ona sama byla matkou. Chtěla dodělat další album a vyrazit zase na světové turné."

Beyoncé (29) a Jay-Z (40) se vzali v roce 2008 a stále jsou jako dvě hrdličky. "Jsme spolu šťastní, nic nám nechybí a myslím, že jednou budeme dobrými rodiči," nechal se nedávno slyšet nic netušící raper.

Manažer jeho nahrávací společnosti, Kevin Liles říká: "Jay je rodinný typ a dlouho si přál, aby založili rodinu. Konečně se jim to povedlo. Přeju jim to nejlepší!"

Zpěvaččina sestra Solange k tomu ale dodává: "Bee je teď překvapená, nepočítala s tím a bude jí chvilku trvat, než se s takovou novinou vyrovná. Určitě ale nakonec bude šťastná a hlavně bude skvělá máma!"

Justin Bieber napadl mladšího chlapce?!

23. října 2010 v 9:15
STARS: Justin Bieber napadl mladšího chlapce?! - foto
Kanadský zpěvák byl vyšetřován policií. Je totiž podezřelý z lehkého ublížení na zdraví...
Incident se odehrál v jednom kanadském laser-game centru. Justin tam vyrazil s kamarády, aby si užil zábavné odpoledne. To se ale nakonec změnilo v menší noční můru!

Zpěvák tam údajně napadl dvanáctiletého chlapce, a to tak, že do něj ošklivě strčil, až chlapec spadl na zem. Tvrdí to alespoň hochův otec, který ovšem v tu chvíli v místnosti nebyl.

A navíc zaměstnanci laser-game viděli šarvátku trochu jinak: "Jeden z návštěvníků zjistil, že je v sále Justin Bieber a začal to tam vykřikovat. Zpěvák ale neměl náladu na fanoušky, a tak chtěl vzít co nejdřív nohy na ramena. Při útěku ovšem nechtíc vrazil do hocha, který právě vcházel do dveří. Chlapci se nic nestalo."

Ať už je pravda kdekoli, jisté teď je, že celý incident má ve svých rukou policie. Muži zákona už vyslechli oba hlavní aktéry potyčky i všechny svědky a teď se jen čeká, jaký bude jejich verdikt. V nejhorším případě by se Justin mohl zpovídat před soudem z ublížení na zdrav

Monča beautifel day:)

23. října 2010 v 9:14

náš ji z ČeskoSlovenské SuperStar! Je talentovaná, krásná a je tváří české kosmetické značky Dermacol. I proto si dnes spolu s Mončou uděláme takový holčičí beauty day, kde od ní můžeš leccos okoukat a zařadit do svých zkrášlovacích triků! Jde se na to!


Krok 1: Oční stíny!

Oční stíny umí nejen zvýraznit oči! Můžeš s nimi opticky zamaskovat např. oči blízko nebo daleko od sebe, zvětšit malé oči... Nanes jemně růžové stíny na horní pohyblivé víčko. Vnější koutky víčka lehce vystínuj kapučínově hnědým stínem. Ten použij i jako linku na spodní víčko. Pod obočí nanes světlý odstín, který oči "otevře".

Krok 2: Řasenka!

Ke zvýraznění očí použij řasenku. Monika je tmavý typ, proto jí bude slušet řasenka v černé barvě s prodlužujícím efektem (blondýnkám bude slušet i šedá, modrá nebo hnědá barva). Je třeba zvýraznit horní i spodní řasy.

Krok 3: Rty!

Rty stačí na den jen lehce zvýraznit šťavnatým leskem na rty. Nejprve obtáhni konturu rtů a poté je celé vykresli. Lesk během dne můžeš kdykoli obnovovat

bravogirl.cz


Pořád je pozastaveno jen občas přidam članky :)

Promin te

20. října 2010 v 7:49
Ale nebudu tu nejde mi internet(ted jsem na iinformatice)tAKŽE POZASTAVUJU DOKUD MI ZAS NEPOJEDE PROSIM SB NEMAŽTE ME

Aneta Langerová bude tančit!

14. října 2010 v 16:14
SUPERSTAR & TALENT: Aneta Langerová bude tančit! - foto
Zdroj: Stanislav Merhout
Nejednou sepsuli porotci Superstar Anetu Langerovou za to, že se při svých vystoupeních téměř vůbec nepohybuje. Teď jim to ale zpěvačka jistojistě natře!
Už od 30. října se totiž bude pravidelně objevovat na obrazovce České televize v populární soutěži StarDance... když hvězdy tančí po boku profesionálního tanečníka Michala Kurtiše.

Anetko, jaké jsou tvoje zkušenosti s tancem? "Téměř nulové. Až se lidé dozvědí, že jsem ve StarDance, budou si myslet, že jsem spadla z višně. Myslím, že mě mají zafixovanou jako naprosté poleno. Mohla by to být dobrá výchozí pozice…!"

Podle svých slov by se Aneta chtěla dostat alespoň do kola, kde si bude moci zatančit něco rychlejšího z latiny. V prvním kole ji nicméně čeká waltz.

Tím ale zpěvaččiny aktivity zdaleka nekončí! Po úspěšném jarním turné k novému albu "Jsem", přidává i jeho podzimní část. Během ní zavítá mezi 19. říjnem a 22. prosincem například do Karlových Varů, Vyškova nebo do rodných Říčan a Sázavy.

Jakožto patronka projektu Světluška, vystoupí Aneta se svými hosty 10. listopadu na charitativní večeru a je také jedním z pěti nominovaných umělců na Cenu MTV EMAs 2010 v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT, o které se rozhodne dnes večer v klubu SaSaZu. Aneta má tedy pořádně napilno!

  • Aneta Langerová tour 2010

  • 19.10. Vyškov, Besední dům
  • 5.11. Zábřeh, Kulturní dům
  • 16.11. Aš club, Klubíčko
  • 17.11. Karlovy Vary, klub Paderewski
  • 25.11. Sázava, Kulturní dům
  • 26.11. Říčany, Městské kulturní středisko
  • 20.12. Tišnov, sál kina Svratka
  • 21.12. Valašské Meziříčí, Kulturní zařízení
  • 22.12. Frýdek Místek, klub Stoun

Robert a Kristen plánují voodoo svatbu

14. října 2010 v 16:13
STARS: Robert a Kristen plánují voodoo svatbu - foto
Zdroj: Profimedia
Robert Pattinson a Kristen Stewart stále nechtějí potvrdit, jestli spolu randí už od začátku natáčení Twilight ságy, ale to, že je svatba na spadnutí, už neutajili.
Nečekejte ale žádnou klasiku, obřad v bílém a zástupy družiček. Dokonce ani prstýnky si zamilovaný pár pořídit nehodlá. Místo toho si raději nechají udělat společné tetovaní!

Svatba se chystá už na prosinec a měla by být ve stylu voodoo. Kristen si přeje, aby ji vykonala voodoo kněžka z New Orleans.

"Oba už zažili výšiny i propady své lásky, navíc jsou pod neustálým drobnohledem veřejnosti. To není lehká situace na budování vztahu," řekl zdroj z jejich okolí.

"Teď se ale rozhodli, že chtějí všem dát najevo, že svůj vztah myslí opravdu vážně, a chtějí si svůj slib lásky potvrdit i svatebním obřadem."

Kristen (21) a o tři roky starší Robert se samozřejmě snaží utajit svatební detaily, ale i přesto víme, že místo snubních prstýnků bude společné tetování. Oba si také koupí nějaký dárek, který jim bude připomínat jako moc se navzájem milují.

"Chtějí si nechat společně na bok vytetovat maličké kotvy, které budou znamenat, že si jsou vzájemnou oporou a bezpečím i v krušných chvílích."


Katy Perry: Teenage Dream

13. října 2010 v 18:50
Mrkni na cool klip Teenage Dream a přečti si, o čem Katy Perry zpívá...

Katy Perry - Teenage Dream

You think I'm pretty
Without any make-up on
You think I'm funny
When I tell the punch line wrong
I know you get me
So I'll let my
Walls come down
Down

Before you met me
I was alright but things
Were kinda heavy
You brought me to life
Now every February
You'll be my Valentine
Valentine

Let's go all the way tonight
No regrets, just love
We can dance until we die
You and I
We'll be young forever

Chorus:

You make me Feel
Like I'm living A
Teenage Dream
The way you turn me on
I can't sleep
Let's runaway and don't
Ever look back
Don't ever look back
My heart stops
When you look at me
Just one touch
Now baby I believe
This is real
So take a chance and don't
Ever look back
Don't ever look back

We drove to Cali
And got drunk on the beach
Got a motel and
Built a fort out of sheets
I finally found you
My missing puzzle piece
I'm complete

Let's go all the way tonight
No regrets, just love
We can dance until we die
You and I
We'll be young forever

Chorus:

You make me Feel
Like I'm living A
Teenage Dream
The way you turn me on
I can't sleep
Let's runaway and don't
Ever look back
Don't ever look back
My heart stops
When you look at me
Just one touch
Now baby I believe
This is real
So take a chance and don't
Ever look back
Don't ever look back

I'mma get your heart racing
In my skin-tight jeans
Be your teenage dream tonight
Let you put your hands on me
In my skin-tight jeans
Be your teenage dream tonight
(Tonight, tonight, …)

Chorus:

You make me Feel
Like I'm living A
Teenage Dream
The way you turn me on
I can't sleep
Let's runaway and don't
Ever look back
Don't ever look back
My heart stops
When you look at me
Just one touch
Now baby I believe
This is real
So take a chance and don't
Ever look back
Don't ever look back

I'mma get your heart racing
In my skin-tight jeans
Be your teenage dream tonight
Let you put your hands on me
In my skin-tight jeans
Be your teenage dream tonight
(Tonight, tonight, …)

Katy Perry - Teenage sen

Myslíš, že jsem hezká
Bez jakéhokoliv make-upu
Myslíš, že jsem vtipná
Když se seknu v pointě
Vím, že mě dostaneš
Tak nechám své
Zábrany spadnout dolů
Dolů

Než jsi mě potkal
Byla jsem v pohodě, ale věci
Byly tak trochu těžký
Tys mě přivedl k životu
Teď každý únor
Budeš mým Valentýnem
Valentýnem

Pojďme dnes večer až nakonec
Bez výčitek, jen láska
Můžeme tancovat, dokud neumřeme
Ty a já
My budeme navždy mladí

Refrén:

Díky tobě mám pocit
Jako bych prožívala
Teenagerský sen
Způsob jakým mě nabudíš
Nemůžu spát
Pojďme, utečeme a nikdy
Se neohlédneme zpět
Nikdy se neohlédneme
Moje srdce se zastaví
Když se na mě podíváš
Stačí jeden dotek
Baby, teď tomu věřím
Tohle je opravdové
Tak zariskuj a nikdy
Se neohlížej zpět
Nikdy se neohlížej zpět

Jeli jsme do Cali
A opili se na pláži
Pronajali si pokoj a
Postavili si pevnost z povlečení
Konečně jsem tě našla
Můj chybějící dílek skládačky
Jsem kompletní

Pojďme dnes večer až nakonec
Bez výčitek, jen láska
Můžeme tancovat, dokud neumřeme
Ty a já
My budeme navždy mladí

Refrén:

Díky tobě mám pocit
Jakobych prožívala
Teenagerský sen
Způsob jakým mě nabudíš
Nemůžu spát
Pojďme, utečeme a nikdy
Se neohlédneme zpět
Nikdy se neohlédneme
Moje srdce se zastaví
Když se na mě podíváš
Stačí jeden dotek
Baby, teď tomu věřím
Tohle je opravdové
Tak zariskuj a nikdy
Se neohlížej zpět
Nikdy se neohlížej zpět

Uženu tvoje srdce
V mých těsných džínech
Budu dnes v noci tvůj teenagerský sen
Polož na mě svoje ruce
V mých těsných džínech
Budu dnes v noci tvůj teenagerský sen
(Dnes v noci, dnes v noci, ...)

Refrén:

Díky tobě mám pocit
Jako bych prožívala
Teenagerský sen
Způsob jakým mě nabudíš
Nemůžu spát
Pojďme, utečeme a nikdy
Se neohlédneme zpět
Nikdy se neohlédneme
Moje srdce se zastaví
Když se na mě podíváš
Stačí jeden dotek
Baby, teď tomu věřím
Tohle je opravdové
Tak zariskuj a nikdy
Se neohlížej zpět
Nikdy se neohlížej zpět

Uženu tvoje srdce
V mých těsných džínech
Budu dnes v noci tvůj teenagerský sen
Polož na mě svoje ruce
V mých těsných džínech
Budu dnes v noci tvůj teenagerský sen
(Dnes v noci, dnes v noci, ...)

ZDroj bravogirl.cz

Paris Hilton v nebezpečí!

13. října 2010 v 18:19
STARS: Paris Hilton v nebezpečí! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Rychlý zásah v luxusní čtvrti musela včera provést losangeleská policie...
Strážnici však nejeli vyzvednout dědičku hotelového imperia z drogového opojení, se kterým v poslední době bojuje, ale Paris si je tentokrát zavolala na svou ochranu.

V úterý 12.10. odpoledne se neznámý vetřelec pokoušel dostat do jejího domu v honosné čtvrti Mullholland Estate.

"Najednou se ozvalo silné bušení na dveře. Byl to pro mne šok. Bez mého vědomí je totiž téměř nemožné dostat se na mou zahradu," vysvětluje dědička hotelového imperia s tím, že nezvaný host musel obelstít ochranku u brány.

Muž pak obíhal dům a pokoušel se dostat dovnitř. Naštěstí ale přivolaní muži zákona včas zakročili, útočníka odvezli na stanici a obvinili z pokusu o ulbížení na zdraví. "Je to šílené, už nevím, jak víc bych se měla chránit," postěžovala si zachráněná party girl.

Nebylo to totiž poprvé, kdy Paris byla v ohrožení. Naposledy (v srpnu 2010) se do jejího bytu dobýval Nathan Lee Parada (31) ozbrojený dvěma kuchyňskými noži.

Justin Bieber navrhl laky na nehty!

12. října 2010 v 21:36
FASHION & BEAUTY: Justin Bieber navrhl laky na nehty! - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák, spisovatel, herec! Tím vším už Justin je. Pořád je to ovšem málo, a tak teď vyráží na trh s trendy dekorativní kosmetikou.

Ještě před vánocemi se v síti amerických obchodních domů Wal-Mart objeví speciální řada laků na nehty, které navrhl sám Justin Bieber (16).

Laky nesou názvy Justinových největších hitů. Například: One Less Lonely Girl - fialový, Give Me The First Dance - stříbrný, Step 2 the Beat Of My Heart - lak se třpytkami a Me + Blue - tmavě modrý. Prvních šest odstínů vyrazí na trh v prosinci, dalších osm pak bude následovat v lednu.

V obchodech se už prodávají panenky Justin Bieber, povlečení se zpěvákovými fotkami nebo přípravky na akné, kterým Kanaďan propůjčil své jméno. "Na žádném z těchto výrobků jsem se však nepodílel při jeho vývoji. V tom je pro mne práce s laky na nehty nová a velice mne bavila. Rád bych v ní v budoucnu pokračoval," řekl k tomu Justin.

animačka

12. října 2010 v 21:28
Animackaaaaaaa

Jana Kirschner + Tomáš Klus = TURNÉ

12. října 2010 v 16:43
MUSIC: Jana Kirschner + Tomáš Klus = TURNÉ - foto
Zdroj: Sonymusic
Říká se: Dobré dobrým nezkazíš, a tak tohle spojení by mohl být povedený hudební počin. Kdy a kde?
Společné turné se slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner plánuje na letošní podzim Tomáš Klus.
Po loňském vyprodaném vystoupení v pražském Lucerna Music Baru se Tomáš Klus s Janou Kirschner dohodli, že tato spolupráce bude pokračovat. Každý ze zpěváků vystoupí s více než hodinovým programem.

Justin Bieber: Chtěl bych mít zase obyčejný život

12. října 2010 v 16:41
STARS: Justin Bieber: Chtěl bych mít zase obyčejný život - foto
Zdroj: Profimedia
Justin si ve svých 16 letech vybudoval kariéru zpěváka a jeho jméno a tvář znají teenageři snad po celém světě. Není ale všechno zlato, co se třpytí...
Připouští totiž, že by si kolikrát velmi rád odskočil 'z výsluní' a strávil nějaký čas doma v Kanadě s mamkou Pattie.

Ve své biografii 'First Step 2 Forever', která každým dnem vyjde, si povzdechl: "Teď, když jsem tady a mediálně známý, si kolikrát přeju, abych byl zpátky doma a měl svůj klid."

"Ale kdybych byl doma a nedělal svou práci, kterou teď mám, přál bych si zase být známým zpěvákem."


Justinovi rodiče Pattie a Jeremy se rozešli ještě dříve, než stihl oslavit své první narozeniny. A i když vždycky toužil po úplné rodině, dneska své dětství oceňuje.

"Když jsem byl malý, toužil jsem po 'normální' rodině a 'normálním' životě. Mamka musela pořád pracovat, aby jsme nepřišli o střechu nad hlavou. Neměli jsme doma žádný luxus, ale nikdy mě nenapadlo, že jsem třeba chudí. Měli jsme jeden druhého, to bylo hlavní."


TO je fakt machr:D

11. října 2010 v 21:26

Markéta Konvičková & Miro Šmajda! Jsou spolu?

11. října 2010 v 21:15
SUPERSTAR: Markéta Konvičková & Miro Šmajda! Jsou spolu? - foto
Zdroj: Petarda Production
Od soutěže to prý mezi "blond superstars" pořádně jiskří...
Na finále Superstar nafotili Miro (21) a Markéta (16) provokativní fotky ve stylu rockera Kurta Cobaina a jeho ženy Courtney Love a už tehdy bylo podle zpráv ze zákulisí jasné, že si padli do oka.

Nedávno se opět sešli na narozeninové party TV Óčko a love napětí mezi nimi by se prý dalo krájet! Nejen, že na akci společně vystoupili, ale dokonce sdíleli jen jedinou šatnu, ve které si zadělali na pořádný skandál!

V průběhu večera se totiž zjistilo, že šatna je zamčená a produkční ne a ne najít ani jedny klíče. Po více než hodině se prý dveře místnosti otevřely a v nich se objevila blonďatá dvojice s tajemným úsměvem na rtech.

Co se v šatně dělo? Na to Markéta a Miro odpověděli jednohlasně: "Vyměňovali jsme si svá debutová CD!" Zda šlo skutečně jen o výměnu alb nebo o něco víc, netušíme, ale vzhledem k tomu, že jsou oba singl, to není vyloučené...

Harry Potter a relikvie smrti v ohrožení!Harry Potter a relikvie smrti v ohrožení!Harry Potter a relikvie smrti v ohrožení!Harry Potter a relikvie smrti v ohrožení!Harry Potter a relikvie smrti v ohrožení!

11. října 2010 v 21:14
MOVIE & TV: Harry Potter a relikvie smrti v ohrožení! - foto
Zdroj: Warner Bros
Přijde vůbec poslední část filmového seriálu o čarodějnickém učni do kin?
Naštěstí ano! Bohužel ale ne v takové kvalitě, na jakou se fanoušci HP těšili! Studio Warner Bros totiž nestihlo dokončit 3D verzi filmu. Na Hermionu, Ronna a Harryho se tak můžeš těšit jen v obvyklé kvalitě 2D!

"Navzdory nejlepším snahám všech zúčastněných není možné dokončit konverzi filmu v nejvyšší možné kvalitě. Nechceme zklamat fanoušky, kteří už dlouho čekají na závěr této neobyčejné výpravy, a proto jsme se rozhodli uvést film pouze ve 2D, ale v naplánovaném termínu. Společně s tvůrci filmu věříme, že toto je v dané situaci to nejlepší rozhodnutí a že si diváci Harryho Pottera opravdu užijí," zní prohlášení studia Warner Bros!

Škoda! Producent filmu David Heyman se ale na společnost nezlobí a její důvody chápe: "Se studiem WB pracuji více než 10 let a vím, že jeho hlavním zájmem je dostat na plátno maximu z knih J.K.Rowlingové v nejvyšší možné kvalitě, a to by se teď nepovedlo."

"Toto rozhodnutí, za kterým jednoznačně stojím, podtrhává fakt, že pro Warner Bros. je vždy nejdůležitější kvalita," dodal ještě režisér filmu David Yates a slíbil, že druhá část snímku Harry Potter a relikvie smrti, která přijde do kin v červenci, už na sto procent ve 3D bude! Podívej se na trailer Harry Potter a relikvie smrti!